Resultats 2014-2015 (2)

SEGONA VOLTA

JORNADA 20 (29 i 30/5/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
PRE-BENJAMÍ Dium 17:45H Torrelles - JMJ 3 - 0 
BENJAMÍ Aplaçat JMJ - Horta
ALEVÍ
INFANTIL
JUVENIL
2ª CATALANA

JORNADA 19 (23 i 24/5/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
PRE-BENJAMÍ aplaçat JMJ - Matarò
BENJAMÍ Diss 09:00H JMJ - Congrés 3 - 5
ALEVÍ
INFANTIL
JUVENIL
2ª CATALANA Diss 17:00H Barberà - JMJ 5 - 3

JORNADA 18 (16 I 17/5/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Diss 09:00H
Diss 13:00H
Casp - JMJ
Claret - JMJ
4 - 7
5 - 9
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 18:00H Claret - JMJ 3 - 1
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
09:00H St. Josep - JMJ 0 - 3
PRE-BENJAMÍ 10:30H JMJ - Bigues 3 - 1
BENJAMÍ Dium 15:00H Torrelles - JMJ 6 - 2
ALEVÍ Diss 09:00H JMJ - Caldes 3 - 11
INFANTIL Diss 17:30H Malgrat - JMJ 6 - 10
JUVENIL DESCANSA
2ª CATALANA Dmc 20/ 20:15H JMJ - Alpicat

JORNADA 17 (9 i 10/5/15) 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTAT
CONSELL ESCOLAR Diss 11:00H JMJ - Cevos 8-1
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 12:00H JMJ - ST. Josep 0-3
PRE-BENJAMÍ Diss 10:00H JMJ - Torrelles 1-2
BENJAMÍ Diss 16:00H Horta - JMJ 6-2
ALEVÍ Diss 11:15H Geieg - JMJ 13-3
INFANTIL Dium 10:15H St. Perpetua - JMJ 7-6
JUVENIL Diss 12:00H Cerdanyola - JMJ 7-2
2ª CATALANA Diss 18:00H Barcino - JMJ 7-5

JORNADA 16 (1 i 2/5/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Descansa
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Descansa
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Descansa
PRE-BENJAMÍ Descansa
BENJAMÍ Descansa
ALEVÍ Diss 09:00H JMJ - Vic 1 - 22
INFANTIL Diss 10:15H JMJ - Jonquerenc 7 - 3
JUVENIL Descansa
2ª CATALANA Descansa

 

 

JORNADA 14 (18 i 19/4/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Dium 09:00H JMJ - Laietà 3 -1
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 10:00H St. Josep - JMJ 3 - 1
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 09:00H JMJ - ST. Perpetua 1 - 2
PRE-BENJAMÍ Dium 10:00H JMJ - Tordera 1 - 2
BENJAMÍ Dium 11:00H Vilafranca - JMJ 11 - 1
ALEVÍ Diss 10:00H JMJ - Arenys Mar 2 - 12
INFANTIL Diss 11:00H
Dium 11:00H
JMJ - Girona
JMJ - Cassanenc
3 - 5
4 - 4
JUVENIL Diss 17:00H
Dium 12:15H
JMJ - Laietà                        Barberà - JMJ 6 - 1
2 - 1
2ª CATALANA Diss 12:30H JMJ - Martinenc 7 - 8

 

JORNADA 13 (11 i 12/4/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Diss 14:00H JMJ - St. Josep Bad. 0 - 8
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 09:00H JMJ - Cubelles 3 - 1
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Div. 20:00H
Diss 11:00H
Dium 18:00H
JMJ - St. Cugat
JMJ - Torrelles
                                                            Torrelles - JMJ 3 - 2
0 - 3
3 - 0
PRE-BENJAMÍ Dmc 19:30H
Dium 11:15H
JMJ - Claret                         Ribes - JMJ 3 -1
1 - 3
BENJAMÍ Div. 19:00H
Diss 10:00H
JMJ - Barcino
JMJ - Tordera
2 - 5
1 - 14
ALEVÍ Diss 13:15H JMJ - Bigues i Riells 4 - 7
INFANTIL Diss 18:30H Farners - JMJ 2 - 3
JUVENIL Diss 12:00H JMJ - Horta 1 - 2
2ª CATALANA Diss 12:40H Congrés - JMJ 7 - 8

 

JORNADA 12 (28 i 29/3/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR DESCANSA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 11:00H JMJ - Garriga 3 - 0
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 10:00H JMJ - Vilanova 3 - 0
PRE-BENJAMÍ Diss 09:00H JMJ - Igualada 3 - 2
BENJAMÍ Diss 18:45H Arenys Munt - JMJ 14 - 0
ALEVÍ Dium 11:00H Sentmenat - JMJ 9 - 0
INFANTIL JMJ - SHUM 11 - 3
JUVENIL Diss 19:15H St. Cugat - JMJ
2ª CATALANA Diss 12:00H JMJ - Ripollet 4 - 5

 

JORNADA 11 (21 i 22/3/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Aplaçat Claret - JMJ Aplaçat
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Dium 11:45H Barberà - JMJ 3 - 0
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Dium 10:00H Palau Pleg. - JMJ 1 - 3
PRE-BENJAMÍ Diss 11:00H Martorell - JMJ Aplaçat
BENJAMÍ Diss 09:00H JMJ - Barcino Aplaçat
ALEVÍ Diss 10:00H JMJ - Arenys Mar Aplaçat
INFANTIL Diss 11:00H JMJ - Girona Aplaçat
JUVENIL Diss 12:30H JMJ - Laietà Aplaçat
2ª CATALANA Dium 12:30H Horta - JMJ 8 - 2

JORNADA 9 (7 i 8/3/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Diss 10:00H JMJ - JesuÏtes Casp aplaçat
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 11:30H St. Ramon V. - JMJ 3 - 1
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 09:00H JMJ - Congrés 1 - 3
PRE-BENJAMÍ Diss 15:00H Ripollet - JMJ 3 - 2
BENJAMÍ Diss 11:30H Manlleu - JMJ 5 - 0
ALEVÍ Dium 10:00H Caldes - JMJ 10 - 5
INFANTIL Diss 15:00H
"Div 20:00H"
JMJ - Palafrugell (recuperar Ap.)
"JMJ - Malgrat"
0 - 2
8 - 6
JUVENIL DESCANSA
2ª CATALANA Dium 12:00H St. Just - JMJ  2 - 2

 

JORNADA 8 (28 i 29/2/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Diss 12:00H CEVOS - JMJ  1-9
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 13:30H ST. Cugat - JMJ  2-1
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 15:00H JMJ - Cerdanyola 3-1 
PRE-BENJAMÍ DESCANSA
BENJAMÍ Diss 11:00H Voltregà - JMJ  10-1
ALEVÍ Diss 09:00H JMJ - Geieg 4-10
INFANTIL Diss 10:30H JMJ - St. Perpetua 6-5
JUVENIL Diss 16:00H JMJ - Cerdanyola  1-6
2ª CATALANA Diss 12:00H JMJ - Salle Bonanova 10-5 

 

JORNADA 7 (21 i 22/2/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Dium 10:00H Martinenc - JMJ 1-11
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 09:00H JMJ - ST. Josep Anoia 0-3
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 18:45H St. Perpetua - JMJ 0-3
PRE-BENJAMÍ Diss 17:00H Tordera - JMJ 2-1
BENJAMÍ Diss 10:00H JMJ - Vilafranca 1-5
ALEVÍ Diss 12:45H Vic - JMJ 14-1
INFANTIL Diss 18:30H Jonquerenc - JMJ 1-0
JUVENIL DESCANSA
2ª CATALANA DESCANSA

 

 

JORNADA 6 (14 I 15/2/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR DESCANSA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
DESCANSA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
DESCANSA
PRE-BENJAMÍ DESCANSA
BENJAMÍ DESCANSA
ALEVÍ Diss 09:00H JMJ - Vilassar 7 - 5
INFANTIL DESCANSA
JUVENIL Diss 10:30H JMJ - Bigues 4 - 6
2ª CATALANA Diss 18:30H Laietà - JMJ 3 - 6

 

JORNADA 5 (6 i 7/2/15)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Diss 10:00H St. Josep Badalona - JMJ APLAÇAT
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Dium 10:00H Cubelles - JMJ 1 - 2
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 20:00H JMJ - Torrelles APLAÇAT
PRE-BENJAMÍ Diss 19:00H JMJ - Ribes 2 - 3
BENJAMÍ Diss 17:30H Tordera - JMJ 9 - 0
ALEVÍ DESCANSA
INFANTIL Cassanenc - JMJ 2 - 5
JUVENIL Diss 16:00H JMJ - Barberà 5 - 2
2ª CATALANA Diss 17:30H JMJ - Prat 4 - 6

 

JORNADA 4 (31 i 1/2/15)

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR Diss 11:00H St. Josep Badalona - JMJ Suspès
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 17:15H Garriga - JMJ 3 - 0
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 09:30H Vilanova "B" - JMJ 1 - 3
PRE-BENJAMÍ Diss 16:00H Igualada "C" - JMJ 3 - 0
BENJAMÍ Diss 10:00H JMJ - Arenys Munt "A" 0 - 9
ALEVÍ Dium 16:45H Bigues "B" - JMJ 11 - 1
INFANTIL Diss 12:30H JMJ - Farners
JUVENIL Diss 11:00H
Diss 19:00H
JMJ - Lloret "B"

 

Horta - JMJ

4 - 2

8 - 5

2ª CATALANA DESCANSA

 

JORNADA 3 (24-25/1/15) 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL COMARCAL Diss 15:00H JMJ - Claret 8 - 1
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 09:00H JMJ - Barberà 0 - 3
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 12:00H JMJ - Palau Plegamans 3 - 0
PRE-BENJAMÍ Diss 10:00H  JMJ - Martorell 3 - 0
BENJAMÍ Diss 09:00H Barcino - JMJ 5 - 2
ALEVÍ Diss 13:00H JMJ - Sentmenat 5 - 15
INFANTIL DESCANSA
JUVENIL Diss 11:00H JMJ - St. Cugat 3 - 2
2ª CATALANA Dium 12:30H Corbera - JMJ 7 - 0

 

JORNADA 2 (17-18/1/15) 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Dium 11:00H Matarò - JMJ 3-0
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 14:00H St. Cugat - JMJ 2-2
PRE-BENJAMÍ Diss 11:00H Claret - JMJ 2-2
BENJAMÍ Dium 10:00H Caldes - JMJ 10-0
ALEVÍ Dium 17:00H Arenys Mar - JMJ 10-0
INFANTIL Dium 11:45H Girona - JMJ 5-1
JUVENIL Diss 18:00H Laietà - JMJ 1-2
2ª CATALANA DESCANSA

 

Jornada nº 1 10 i 11/1/2015

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
CONSELL ESCOLAR
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 17:00H JMJ - St. Ramon Vilafranca 1 - 3
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 14:00H Congrés - JMJ 3 - 0
PRE-BENJAMÍ Diss 16:00H JMJ - Ripollet 3 - 2
BENJAMÍ Diss 15:00H JMJ - Manlleu "B" 3 - 9
ALEVÍ Diss 13:30H JMJ - Laietà 8 - 6
INFANTIL Diss 09:30H JMJ - SHUM Maçanet SUSPÈS
JUVENIL Aplaçat
31/1 11:00H
2ª CATALANA Diss 19:30H JMJ - Barberà 9 - 4

 

 PRIMERA VOLTA

Jornada nº 11 13-14/12/14

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
PRE-BENJAMÍ Diss 11:00H JMJ-SANT RAMON "A" PARTIT DE CLASSIFICACIÓ 0 - 3
BENJAMÍ Diss 13:30H JMJ- SFERIC PARTIT DE CLASSIFICACIÓ 1 - 1
ALEVÍ
INFANTIL
JUVENIL
2ª CATALANA Diss 12:00H JMJ - Barcino 5-4

 

 

 Jornada nº 10 29-30/11/14

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 15:00H JMJ - Claret 0 - 3
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 11:30H St. Cugat - JMJ 2 - 3
PRE-BENJAMÍ Diss 10:00H St. Just - JMJ 1 - 3
BENJAMÍ Diss 12:30H JMJ - Congrés 1 - 6
ALEVÍ Dium 12:00H Palafrugell - JMJ 7 - 4
INFANTIL Diss 17:00H Ripoll - JMJ 3 - 2
JUVENIL Diss 11:00H JMJ - St. Just 0 - 3
2ª CATALANA Dium 09:00H Martinenc - JMJ 1 - 3

 

 

 

Jornada nº 9 22-23/11/14

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 18:00H Horta - JMJ 3 - 0
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 16:00H JMJ - Vilanova 0 - 3
PRE-BENJAMÍ Diss 15:00H JMJ - Cornellà 3 - 1
BENJAMÍ Diss 09:00H Cubelles - JMJ 9 - 1
ALEVÍ Dium 11:00H Girona - JMJ 5 - 3
INFANTIL Diss 11:15H JMJ - Claret 2 - 1
JUVENIL Diss 12:30H Barcino - JMJ 1 - 7
2ª CATALANA Diss 12:45H JMJ - Congrés 6 - 7

 

 

 

Jornada nº 8 15-16/11/14

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 10:30H Vilanova "B" - JMJ 3 - 1
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Dium 09:00H Cornellà - JMJ 2 - 1
PRE-BENJAMÍ Dium 12:00H Martinenc - JMJ 2 - 2
BENJAMÍ Diss 11:00H JMJ - Laietà 5 - 1
ALEVÍ Diss 15:00 Vic - JMJ 10 - 0
INFANTIL Dium 10:45H Voltregà - JMJ 4 - 1
JUVENIL Diss 12:00H JMJ- St. Cugat 2 - 4
2ª CATALANA Diss 18:30H Ripollet - JMJ Ajornat

 

 

Jornada nº 7 8-9/11/14

   

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 11:00H JMJ - Ribes 1 - 3
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Dium 11:00H JMJ - Martinenc 2 - 1
PRE-BENJAMÍ Dium 12:00H St. Ramon V. - JMJ 3 - 1
BENJAMÍ Diss 11:50H JMJ - St. Just "B" 3 - 1
ALEVÍ Diss 10:00H
Diss 15:00H
JMJ - Girona
JMJ - Roda
6 - 6
4 - 7
INFANTIL Diss 12:50H JMJ - Roda "B" 4 - 5
JUVENIL Diss 17:30H JMJ - Martinenc 4 - 5
2ª CATALANA Diss 16:00H JMJ - Horta 0 - 3

 

 

Jornada nº 6 25-26/10/14

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
DG 11:00H Cubelles "A" - JMJ 0 - 3
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
DG 15:00H Sant Just "A" - JMJ 2 - 2
PRE-BENJAMÍ Ds 11:00H JMJ - Claret 1 - 3
BENJAMÍ Ds 16:00H Horta "B" - JMJ 2 - 6
ALEVÍ DG 11:30H Manlleu "B" - JMJ 11-1
INFANTIL Ds 12:30H Maristes St. Joan - JMJ 2 - 6
JUVENIL Ds 19:30H Horta - JMJ 6 - 3
2ª CATALANA Ds 20:00H St. Perpertua -JMJ 5 -3

 

 

Jornada nº 5 18-19/10/14

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Diss 11:30H Claret - JMJ 1 -3
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Diss 11:00H JMJ - St. Cugat "C" 2 - 1
PRE-BENJAMÍ Diss 11:50H JMJ - St. Just "A" 2 - 1
BENJAMÍ Diss 15:45H Congrés "A" - JMJ 4 - 1
ALEVÍ Dium 19:00H Palafrugell - JMJ 9 - 8
INFANTIL Diss 15:00H JMJ - Ripoll 2 - 6
JUVENIL Diss 11:15H St. Just - JMJ 6 - 1
2ª CATALANA Diss 12:50H JMJ - St. Just 5 - 5

 

 

Jornada nº 4 11-12/10/14

CATEGORIA DIA / HORA PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ INICIACIÓ B Diss 11:00H JMJ - Horta 0-3
PRE-BENJAMÍ INICIACIÓ A Diss 09:30H Vilanova "C" - JMJ 2-1
PREBENJAMÍ Dium 10:00H Cornellà -JMJ 2-1
BENJAMÍ Diss 15:00H JMJ - Cubelles "A" 4-9
ALEVÍ Diss 16:00H JMJ - Girona "B" aplaçat
INFANTIL Diss 17:00H Claret "B" - JMJ 2-5
JUVENIL Diss 12:00H JMJ - Barcino 3-0
SENIOR Diss 18:00H Salle Bonav. - JMJ 6-5

 Jornada nº 3 5/10/14

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA ADREÇA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Ds 11:00H JMJ - Vilanova B
0 - 3
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Ds 11:50H JMJ - Cornellà
1 - 2
PRE-BENJAMÍ Ds 15:00H JMJ - Martinenc
3 - 0
BENJAMÍ Ds 09:00H   Laietà - JMJ
0 - 8
C/ del Pintor Ribalta, 2
 Barcelona
ALEVÍ Ds 17:30H JMJ - Vic A
4 - 14
INFANTIL Ds 12:50 JMJ - Voltregà B
2 - 5
JUVENIL Ds 19:30H St. Cugat B - JMJ
9 - 1
Rbla. del Celler, s/n
Sant Cugat
2ª CATALANA Ds 16:00H JMJ - Laietà
11 - 2

Jornada nº 2 28/9/14

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA ADREÇA
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"
Dg 11:15H Ribes - JMJ
3 - 0
C/ Cristòfol Mestre, s/n
 Sant Pere de Ribes
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "A"
Dg 10.00H Martinenc - JMJ
1 - 3
C/ del Telègraf, 31 -
Barcelona
PRE-BENJAMÍ Ds 12:30 JMJ - St. Ramon
0 - 3
BENJAMÍ Dg 10:10H St. Just "B" - JMJ
2 - 6
Pg. de la Muntanya, 27
 Sant Just Desvern
ALEVÍ Ds 15:15H Roda - JMJ
 9 - 2
Ctra. d'Olot
Roda de Ter
INFANTIL Ds 16:30H Roda - JMJ
5 - 2
Ctra. d'Olot
Roda de Ter
JUVENIL Dg 16:00H Martinenc - JMJ
6 - 5
C/ del Telègraf, 31 -
Barcelona
2ª CATALANA Dmc 15/ 21:15H Prat - JMJ C/ de Frederica Montseny
El Prat de Llobregat

 

 

Jornada nª 1   21/09/2014

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ  "A"                  
Ds 17.15H JMJ - Sant Just "B"
0-3 
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ "B"                 
Ds 09:30H JMJ - Cubelles "A"
0-3
PRE-BENJAMÍ Ds 10:00H Claret - JMJ
3-1
C/ de Sicília, 333 - Barcelona
BENJAMÍ Ds 15:00H JMJ - Horta
5 -3
ALEVÍ Ds 16:00H JMJ - Manlleu "B"
1 - 14
INFANTIL Ds 10:30H JMJ - Maristes St. Joan
4 - 2
JUVENIL Ds 11:45H JMJ - Horta
3 - 5
SENIOR Aplaçat

 

 

 

AMPA de l'escola

AMPA de l'escola JMJ

Col·legi Jesús, Maria i Josep

"Els Padres"

FECAPA

Federació Catalana de Patinatge