Resultats 2013-2014

jornada nª 5   08/06/2014

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA    
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
?   Noia - JMJ
2-2
C/ de Josep Rovira, 14 - Sant Sadurní d'Anoia
PRE-BENJAMÍ Ds 10:00H Masquefa - JMJ
1-2
C/ de Rogelio Rojo, 32 - Masquefa
BENJAMÍ DS 17:00H Piera - JMJ
3-5
C/ de Calderón de la Barca, 3 - Piera
INFANTIL
JUVENIL
SENIOR

jornada nª 4   01/06/2014

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 18:45H JMJ - Noia
3-2
PRE-BENJAMÍ Ds 17:45H JMJ - Olesa
3-1
BENJAMÍ Dg 09:00H Sferic - JMJ
6-3
C/ de Sardenya, 34 - Terrassa
INFANTIL
JUVENIL
SENIOR

 

jornada nª 3   24/05/2014

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
PRE-BENJAMÍ ds 17:00H JMJ-Arenys Mar
2-1
BENJAMÍ Dg 12:00H Martinenc-JMJ
5-1
INFANTIL
JUVENIL
SENIOR

 

jornada nª 1   10/05/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA Ds 18:30H Mollet - JMJ C/ de Can Fabregas -
Mollet del Vallès
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 11:00H Sentmenat - JMJ
1-3
C/ Poca Farina, s/n -
Sentmenat
PRE-BENJAMÍ Ds 11:15H Olesa - JMJ
1-2
C/ de l'Urgell, 72 -
Olesa de Montserrat
BENJAMÍ Ds 15:30H JMJ - Sferic
2-5
INFANTIL
JUVENIL
SENIOR

 

 

jornada nª 12   06/04/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 16:00H JMJ-Arenys Munt
3-1
PRE-BENJAMÍ Ds 19:00H   St. Josep Noia-JMJ
2-1
C/ dels Germans de Sant Gabriel - Sant Sadurní d'Anoia
BENJAMÍ Ds 17:00H   Palau pleg. JMJ
6-1
Pg. de la Carrerada, 55 - Palau-solità i Plegamans
INFANTIL Ds 11.30   Montbui-JMJ
6-2
Can Passanls s/n - Santa Margarida Montbuí
JUVENIL Descansa
SENIOR Ds 17.00H JMJ-Salle Bonanova
7-5

 

jornada nª 11   30/03/2014

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 12:00H JMJ - Arenys Mar
3-0
PRE-BENJAMÍ Ds 15:30H JMJ - Torrelles
1-3
BENJAMÍ Ds 13:00H JMJ - Roda
2-1
INFANTIL Ds 16:30H JMJ - Olesa
2-6
JUVENIL Ds 17:45H JMJ - St. Just
1-8
SENIOR Dg 12:30H Horta - JMJ
4-6
C/ de Feliu i Codina, 27 - Barcelona

 

 

jornada nª 10   23/03/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA Ds 11:15H JMJ - Barcino
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
JMJ - Vilanova
2 - 3
PRE-BENJAMÍ Ds 15:30H Palau Pleg.  - JMJ
1 - 3
Pg. de la Carrerada, 55 - Palau-solità i Plegamans
BENJAMÍ Ds 16:00H Vic - JMJ
10 - 2
Av. Olímpia, 15 - Vic
INFANTIL Dj 3/04
21:00H
Cerdanyola - JMJ C/ de les Camèlies - Cerdanyola del Vallès
JUVENIL Dg 11:00H Ripollet - JMJ
11 - 1
C/ Pizarro, s/n - Ripollet
SENIOR Descansa

 

 

jornada nª 8   09/03/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 15:30 JMJ - Tordera
3-0
PRE-BENJAMÍ Ds 10:15
Ds 15:00
JMJ - St. Josep Noia
1-2
Congrés - JMJ
3-2
C/ de Torroella de Montgrí, s/n - Barcelona
BENJAMÍ Dv 20:00
Ds 16:30
JMJ - Palau Pleg.
3-2

JMJ - Castellar
4-4
INFANTIL Sant just - JMJ
5-2
JUVENIL Ds 17:45 Arenys Munt - JMJ
7-6
Paraje Torrent D'En Terra, s/n - Arenys de Munt
SENIOR Ds 12:30 o 17:30 JMJ - Cornerllà

 

 

jornada nª 7   23/02/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA Ds 10:00H Salle bonanova - JMJ C/ de Sant Joan de la Salle, 33
 Barcelona
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 15:30H JMJ - Castellar
PRE-BENJAMÍ Dv 20:00H
Ds 11:30H
JMJ - St. Josep Noia Manlleu - JMJ
3 - 0
Pg. del Ter - Manlleu
BENJAMÍ Ds 16:30H JMJ - Bigues
9 - 4
INFANTIL Ds 09:15H Vilanova - JMJ
6 - 2
C/ de les Casernes - Vilanova i la Geltrú
JUVENIL Ds 12:45H St. Ramon V. - JMJ
6 - 4
Av. Catalunya, 31 - Vilafranca del Penedès
SENIOR Dv 21:15H Prat - JMJ
4 - 1
C/ de Frederica Montseny - El Prat de Llobregat

 

jornada nª 6   16/02/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA Dg 10:00H Horta - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27 -
Barcelona
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
DESCANSA
PRE-BENJAMÍ Ds 12:30H JMJ - Sek-Catalunya
2 - 3
BENJAMÍ Ds 09:30H Sabadell - JMJ
0 - 1
INFANTIL Ds 16:00H JMJ - St. Perpertua
5 - 7
JUVENIL Ds 11:15H JMJ - Martinenc
1 - 5
SENIOR Ds 17:30H JMJ - Laietà
9 - 7

 

jornada nª 5   09/02/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Dg 09:00H Arenys Munt - JMJ
0 - 3
Arenys d Mar - JMJ
1 - 2
Paraje Torrent D'En Terra, s/n - Arenys de Munt
PRE-BENJAMÍ Aplaçat a div. 21-2
20:00H
JMJ- St. Josep Noia
BENJAMÍ Ds 11:15h JMJ - Palau Plegamans
suspès
INFANTIL Ds 12:30H JMJ - Montbui
2 - 3
JUVENIL DESCANSA
SENIOR Ds 16:30H JMJ - Barcino
suspès

 jornada nª 4   01/02/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 11:15 JMJ - Arenys Mar
suspès
PRE-BENJAMÍ DS 16:00 Torrelles - JMJ
suspès
C/ d'Enric Teira - Torrelles de Llobregat
BENJAMÍ Ds 15:00   Roda - JMJ
2-1
Ctra. d'Olot - Roda de Ter
INFANTIL Ds 17:00   Olesa - JMJ
6-2
C/ de l'Urgell, 72 - Olesa de Montserrat
JUVENIL Ds 12:45   St. Just - JMJ
10-0
Pg. de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
SENIOR DESCANSA

 

jornada nª 3   26/01/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
DG 09:15 Vilanova "C" - JMJ
1-3
C/ de les Casernes - Vilanova i la Geltrú
PRE-BENJAMÍ Ds 12:30 JMJ - Palau Pleg.
2-2
BENJAMÍ Ds 15:30 JMJ - Vic "B"
12-2
INFANTIL Ds 17:45 JMJ - Cerdanyola "B"
7-5
JUVENIL Ds 11:15 JMJ - Ripollet
1-11
SENIOR Ds 16:30 JMJ - Martinenc
4-6

 

 jornada nª 2   19/01/2014

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 15:30 JMJ - Bigues
3-1
PRE-BENJAMÍ Ds 10:30 Vilanova - JMJ
2-2
C/ de les Casernes - Vilanova i la Geltrú
BENJAMÍ DESCANSA
INFANTIL DS 17:45  Claret - JMJ
5-2
C/ de Sicília, 333 - Barcelona
JUVENIL DESCANSA
SENIOR Ds 16.30 JMJ - Maristes
10-4

 

jornada nª 1   12/01/2014 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 15:00 Tordera - JMJ
0-3
Pl. Concòrdia - Tordera
PRE-BENJAMÍ Ds 12:30 JMJ - Congrés
0-3
BENJAMÍ Ds 17.30 Castellar - JMJ
2-2
C/ de Sant Feliu, 2 - Castellar del Vallès
INFANTIL Ds 17:45 JMJ - St. Just
1-5
JUVENIL Ds 11:15 JMJ - Arenys Munt
8-12
SENIOR DESCANSA

 

jornada nª 11   30/11/2013

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 15:30 Vilanova-JMJ
0-3
C/ de les Casernes - Vilanova i la Geltrú
PRE-BENJAMÍ Ds 11:15 JMJ - Casp
3-1
 
BENJAMÍ Ds 10:15   St. Just - JMJ
3-4
Pg. de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
INFANTIL Ds 12:15 JMJ - Barcino
3-5
 
JUVENIL Ds 19:00   Molins - JMJ
12-2
C/ Sant Antoni Maria Claret - Molins de Rei
SENIOR Ds 18:00   Salle Bonanova - JMJ
6-3
C/ de Sant Joan de la Salle, 33 - Barcelona

 

 

jornada nª 10   24/11/2013

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 12:30H JMJ-Cubelles
0-3 
JMJ-Congrés
0-3
PRE-BENJAMÍ Dg 11:00H JMJ-Vilanova
0-3
Martinenc-JMJ
2-2
C/ del Telègraf, 31 - Barcelona
BENJAMÍ Ds 15:30H JMJ-Laietà
5-0
INFANTIL Ds 18:00H JMJ-Barcelona
0-13
JUVENIL Ds 11:15H JMJ-Barcino
4-4
JMJ-Barberà
9-8
SENIOR Ds 16:30H JMJ-Horta
7-8

 

jornada nª 9   17/11/2013 

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 15:30 JMJ-Congrés
PRE-BENJAMÍ DS 16:30 JMJ-Vilanova
BENJAMÍ DESCANSA
INFANTIL DV 20:15
DS 12:45
JMJ-Congrés
1-6
St. Cugat-JMJ
12-0
Rbla. del Celler, s/n - Sant Cugat
JUVENIL DS 17:45 JMJ-Barcino
SENIOR DESCANSA

 

jornada nª 8   10/11/2013 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 16:30 JMJ - Cornellà
3-0
PRE-BENJAMÍ Ds 15:30 JMJ - Cornellà
3-0
BENJAMÍ Ds 11:15 JMJ - Bigues i  Riells
9-1
INFANTIL Dg 11:00 Ripollet - JMJ
15-1
C/ Pizarro, s/n - Ripollet
JUVENIL Dv 20:15
Ds "18:45"
JMJ - Martinenc
1-5
Castellar - JMJ
15-0
C/ de Sant Feliu, 2 - Castellar del Vallès
SENIOR Ds 12:15 Cornellà - JMJ
2-5
Av. Línea Elèctrica 1-7,
Cornellà de Llobregat

 

jornada nª 6    27/10/2013 

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 16:30   St. Just - JMJ
0 - 3
Pg. de la Muntanya, 27 - Sant Just Desvern
PRE-BENJAMÍ Ds 11:15 JMJ - Jesuites
3 - 0
 
BENJAMÍ Ds 15.30 JMJ - Jesuites
4 - 1
 
INFANTIL Dg 11:00   Barcino - JMJ
6 - 1
Plaça de Narcisa Freixas, 2 - Barcelona
JUVENIL Ds 12:15 JMJ - Molins de Rei
4 - 12
 
SENIOR Ds 16:30 JMJ - Prat
5 - 6
 

 

jornada nª 5    20/10/2013 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 11:15 JMJ - Vilanova
3 - 0
 
PRE-BENJAMÍ Dv 20:15
Ds 16.00
JMJ - Martinenc
3 - 1
Casp - JMJ
1 - 3
C/ de Roger de Llúria, 19 - Barcelona
BENJAMÍ Ds 12:15 JMJ - St. Just
14 - 3
INFANTIL Ds 10:00 FCB - JMJ
15 - 0
Llars Mundet -Pg. Vall Hebron, 171 - Barcelona
JUVENIL Ds 17:00 Barberà - JMJ
3 - 5
Rda Est, s/n - Barberà del Vallès
SENIOR Ds 19:15 Laietà - JMJ
3 - 8
C/ del Pintor Ribalta, 2
 - Barcelona

jornada nª 4    13/10/2013 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Dg 12:00H Cubelles-JMJ
0 - 3
Av. Pompeu Fabra, s/n - Cubelles
PRE-BENJAMÍ suspès JMJ-Martinenc
BENJAMÍ Ds 16:00H Laietà-JMJ
0 - 2
C/ del Pintor Ribalta, 2 - Barcelona
INFANTIL dv 20:00H JMJ-St. Cugat
2 - 4
JUVENIL Ds 10:30H Barcino-JMJ
10 - 8
Plaça de Narcisa Freixas, 2 - Barcelona
SENIOR Dv 21:30 Barcino-JMJ
8 - 10
Plaça de Narcisa Freixas, 2 -
Barcelona

 

jornada nª 3    06/10/2013 

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 13:30 Congrés-JMJ
3 - 1
C/ de Torroella de Montgrí, s/n - Barcelona
PRE-BENJAMÍ Ds 10:30 Vilanova-JMJ
3 - 1
C/ de les Casernes - Vilanova i la Geltrú
BENJAMÍ Ds 11:15 Suspès
INFANTIL Ds 16:30 JMJ- Ripollet
1 - 16
JUVENIL Ds 12:30 JMJ-Castellar
3 - 22
SENIOR Dg 17:30 Martinenc-JMJ
6 - 3
C/ del Telègraf, 31 - Barcelona

 

 

jornada nª 2   28/09/2013 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 15:30 Cornellà-JMJ
0 - 3
Av. Línea Elèctrica 1-7, Cornellà de Llobregat
PRE-BENJAMÍ Ds 16:30 Cornellà-JMJ
1 - 2
Av. Línea Elèctrica 1-7,
Cornellà de Llobregat
BENJAMÍ Dg 16:15 Bigues i riells-JMJ
1 - 1
c/ Camí de Can Badell - Bigues
INFANTIL Ds 11:00 Congrés-JMJ
10 - 0
C/ de Torroella de Montgrí, s/n - Barcelona
JUVENIL Dg 16:00 Martinenc-JMJ
11 - 4
C/ del Telègraf, 31 - Barcelona
SENIOR Ds 17:30 Maristes-JMJ
2 -18
C/ de València, 370. BCN

 

 

jornada nª 1   21/09/2013 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
PRE-BENJAMÍ Ds 09:30 Jesuites- JMJ
0-3
BENJAMÍ Ds 10:45 Jesuites- JMJ
5-4
INFANTIL
JUVENIL
SENIOR

 

 

AMPA de l'escola

AMPA de l'escola JMJ

Col·legi Jesús, Maria i Josep

"Els Padres"

FECAPA

Federació Catalana de Patinatge