Calendari 17-18

 

Propera jornada

SEGONA VOLTA

Jornada nº 14    21-22/04/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
LLIGA MENUDETS Diss 13:15H JMJ - Horta
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 12:15H JMJ - Jesuites Sarrià
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss 13:30H Salle bonanova - JM C/ Sant Joan de la Salle, 33
BARCELONA
PB-INICIACIÓ  Diss 11:15H JMJ - Vilassar "B"
PREBENJAMÍ "A" Diss 10:15H JMJ - Martinenc "A"
PREBENJAMÍ "B" Diss 18:00H Riudebitlles - JMJ CAMÍ DE SANT JERONI, S/N
SANT PERE DE RIUDEBITLLES
BENJAMÍ  Diss 12:30H   Jesuites Sarrià "A" - JMJ C/ Carrasco i Formiguera, 32
BARCELONA
ALEVÍ "A" DESCANSA  
ALEVÍ "B" Diss 09:00H JMJ - ST. Ramon "B"
JUNIOR Diss 11:00H   Congrés - JMJ DUBLIN, 5-15
BARCELONA
2ª CATALANA DESCANSA

Jornada nº 13    14-15/04/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
LLIGA MENUDETS Dis 13:00H JMJ - St. Perpetua
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 14:00H JMJ - Congrés
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss 18:15H JMJ - St J. Badalona    
PB-INICIACIÓ  Diss 15:00H Palau Pleg. "E" - JMJ PASSEIG CARRERADA 55
PALAU-SOLITA I PLEGAMANS
PREBENJAMÍ "A" Diss 11:00H St. Ramon "A" - JMJ Avda.Catalunya s/n (zona esportiva)
VILAFRANCA DEL PENEDES
PREBENJAMÍ "B" Diss 09:00H JMJ - Piera "B"    
BENJAMÍ  Diss 16:15H JMJ - Molins de Rei
ALEVÍ "A" Diss 15:00H JMJ - Palau Pleg. "A"
ALEVÍ "B" Diss 17:15H JMJ - St. Cugat "C"
JUNIOR Diss 19:30H
Dium 11:30H**
JMJ - Vendrell Calafell - JMJ** Passeig de la unio s/n
CALAFELL
2ª CATALANA Div 21:45H St. Cugat - JMJ RAMBLA DE JAUME SÀBAT 5
SANT CUGAT DEL VALLÉS

Jornada nª 12    07-08/04/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
LLIGA MENUDETS DESCANSA
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 09:30H Claret - JMJ SANT ANTONI MARIA CLARET, 49
BARCELONA
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
DESCANSA    
PB-INICIACIÓ  Diss 09:00H JMJ - La Garriga
PREBENJAMÍ "A" Diss 19:30H**
Diss 12:15H
JMJ - Arenys Mar "A"**
JMJ - Vilanova "C"
PREBENJAMÍ "B" Div 20:00H**
Diss 10:00H**
Diss 19:00H
JMJ - St. Cugat "B"**
JMJ - Noia "B"
Arenys Munt "B" - JMJ** Torrent d'en Terra S/N
ARENYS DE MUNT**
BENJAMÍ  Diss 11:30H
Diss 20:00H**
JMJ - Martorell** La Garriga "C" - JMJ Avda. Onze de Setembre s/n (Pavelló de Can Violí)
GARRIGA, LA
ALEVÍ "A" Dmc 20:30H**
Dium 09:45H
JMJ - GEIEG "A"** Manlleu "A" - JMJ Pavelló Municipal, Passeig del Ter, s/n
MANLLEU
ALEVÍ "B" Div 20:30H**
Diss 11:00H
JMJ - Palau Pleg. "D"**
JMJ - Alcañiz
JUNIOR Diss 21:15H   St. Cugat "B" - JMJ RAMBLA DE JAUME SÀBAT 5
SANT CUGAT DEL VALLÉS
2ª CATALANA Diss 13:30H JMJ - Cornellà

Jornada nº 11    24-25/03/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
LLIGA MENUDETS Dis ???H Ripollet - JMJ C/ Pizarro s/n
RIPOLLET
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 15:00H JMJ - Horta
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss 12:45H JMJ - St. J. Badalona    
PB-INICIACIÓ  Diss 10:00H St. Cugat "C" - JMJ RAMBLA DE JAUME SÀBAT 5
SANT CUGAT DEL VALLÉS
PREBENJAMÍ "A" Diss 19:30H Matarò - JMJ AVGDA. CORREGIMENT S/N
MATARÓ
PREBENJAMÍ "B" Diss 16:00H Arenys Munt "B" - JMJ Torrent d'en Terra S/N
ARENYS DE MUNT
BENJAMÍ  Diss 10:30H JMJ - Martorell
ALEVÍ "A" Diss 16:00H JMJ - Geieg "A"
ALEVÍ "B" Diss 11:30H JMJ - Palau pleg. "D"
JUNIOR Diss 09:00H JMJ - Alpicat
2ª CATALANA DESCANSA

Jornada nº 10    17-18/03/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA RESULTATS
LLIGA MENUDETS Dis 09:00H Caldes - JMJ c/ Torre Roja, sn
CALDES DE MONTBUI
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 14:00H JMJ - Sant Just "A"
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss 09:00H**
Dium :00H
CPI Sagrera - JMJ**
Martinenc - JMJ
Hondures, 2  BARCELONA**
Telègraf, 31  BARCELONA
PB-INICIACIÓ  Diss 16:30H JMJ  - Castellar "B"
PREBENJAMÍ "A" Diss 17:30H
APLAÇAT
JMJ - Arenys Mar
PREBENJAMÍ "B" Diss 18:30H JMJ  - ST. Cugat "B"
BENJAMÍ  Diss 11:00H ST. Perpetua "B" - JMJ Avinguda Girona nº 7
SANTA PERPETUA DE MOGODA
ALEVÍ "A" Dium 17:15H Reus Deportiu "A" - JMJ C/ ANTONI GAUDÍ, 66
REUS
ALEVÍ "B" Diss 17:15H Juneda "B" - JMJ CAMI DE LES BORGES , 3
JUNEDA
JUNIOR Diss 15:00H JMJ - Vic "B"
2ª CATALANA Diss 20:00H JMJ - St. Perpetua

Jornada nº 9      10-11/03/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
LLIGA MENUDETS ??? Castellar "B" - JMJ CARRER SANT FELIU Nº 2
CASTELLAR DEL VALLES
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 09:30H St. Just "B" - JMJ PASSEIG MUNTANYA,25
SANT JUST DESVERN
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Div 20:00H**
Diss 09:00H
JMJ - Prat St. Josep Badalona - JMJ** Av. Salvador Espriu, 14 Zona Esportiva Can Cabanyes 
PB-INICIACIÓ  Dium 11:00H Tordera - JMJ PLAÇA DE LA CONCORDIA S/N
TORDERA
PREBENJAMÍ "A" Diss 10:00H JMJ - St. Josep SS "A"
PREBENJAMÍ "B" Div 20:00H Laietà - JMJ PINTOR RIBALTA, 2-8
BARCELONA
BENJAMÍ  Diss 11:00H JMJ - St. Feliu
ALEVÍ "A" Diss 12:00H JMJ - Barcelona
ALEVÍ "B" Diss 13:15H JMJ - Tarrega 
JUNIOR Dium 10:30H Calafell - JMJ Passeig de la unio s/n
CALAFELL
2ª CATALANA Diss 19:45H Sentmenat - JMJ C/ POCA FARINA, S/N
SENTMENAT

Jornada nº 8      03-04/03/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
LLIGA MENUDETS Diss 13:15H JMJ - Sentmenat
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 14:00H JMJ - CPI Sagrera
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss 10:00H CPI Sagrera - JMJ Hondures, 2
BARCELONA
PB-INICIACIÓ  Diss 15:00H JMJ - Jesuites Sarrià
PREBENJAMÍ "A" Dium 11:15H Voltregà "C" - JMJ C/ DE LA PAU S/N
MASIES DE VOLTREGA, LES (VINYOLES D'ORIS)
PREBENJAMÍ "B" Diss 17:15H JMJ - Vic "B"
BENJAMÍ  Diss 11:30H Montbui - JMJ Carrer Can Passanals , s/n
SANTA MARGARIDA DE MONTBUI
ALEVÍ "A" Diss 16:00H JMJ - Vic "A"
ALEVÍ "B" Diss 18:15H JMJ - Sferic
JUNIOR Dium 13:45H Noia "C" - JMJ C/JOSEP ROVIRA, 14
SANT SADURNI D'ANOIA
2ª CATALANA Diss 19:45H JMJ - Barberà

 

Jornada nª 7     24-25/02/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
LLIGA MENUDETS Diss 15:00H JMJ - Sentmenat
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Dium Martinenc  - JMJ Telègraf, 31
BARCELONA
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss 09:00H JMJ - Molins Rei
PB-INICIACIÓ  Dium 09:00H Vilassar "B" - JMJ CARRETERA D'ARGENTONA, 105
VILASSAR DE MAR
PREBENJAMÍ "A" Diss 13:30H**
Dium 11:15H
JMJ - St. Ramon** Martinenc "A" - JMJ Telègraf, 31
BARCELONA
PREBENJAMÍ "B" Diss 10:00H JMJ - Riudebitlles
BENJAMÍ  Diss 11:00H JMJ - Jesuites Sarrià
ALEVÍ "A" Diss 10:00H Caldes "B" - JMJ c/ Torre Roja, sn
CALDES DE MONTBUI
ALEVÍ "B" DESCANSA
JUNIOR Dium 10:30H Vila seca -  JMJ CARRER DE LA FONT, 12
VILA-SECA
2ª CATALANA Diss 12:00H JMJ - Horta

 

Jornada nª 6      17-18/02/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
LLIGA MENUDETS DESCANSA
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 16:00H JMJ - Molins de Rei
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
DESCANSA
PB-INICIACIÓ  Diss 15:00H JMJ - Palau pleg. "E"
PREBENJAMÍ "A" Aplaçat JMJ - St. Ramon "A"
PREBENJAMÍ "B" Dium 11:00H Piera "B" - JMJ Carrer Calderón de la Barca, 3-5
PIERA
BENJAMÍ  Dium 17:30H Molins Rei - JMJ SANT ANTONI MARIA CLARET, 1
MOLINS DE REI
ALEVÍ "A" Diss 11:00H Palau pleg. "A" - JMJ PASSEIG CARRERADA 55
PALAU-SOLITA I PLEGAMANS
ALEVÍ "B" Dium 11:15H Alcañiz - JMJ
JUNIOR Dium 20:30H Martinenc "A" - JMJ Telègraf, 31
BARCELONA
2ª CATALANA DESCANSA

Jornada nª 5      10-11/02/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
LLIGA MENUDETS DESCANSA
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Div 18:45H Jesuites Sarrià - JMJ C/ Carrasco i Formiguera, 32
BARCELONA
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss 10:00H Salle Bonanova - JMJ C/ Sant Joan de la Salle, 33
BARCELONA
PB-INICIACIÓ  Diss 10:15H La Garriga "A" - JMJ Avda. Onze de Setembre s/n (Pavelló de Can Violí)
GARRIGA, LA
PREBENJAMÍ "A" Diss 10:15H Vilanova "C" - JMJ Casernes S/N
VILANOVA I LA GELTRU
PREBENJAMÍ "B" Diss 11:15H Noia "A" - JM C/JOSEP ROVIRA, 14
SANT SADURNI D'ANOIA
BENJAMÍ  Diss 15:00H JMJ - La Garriga "C"
ALEVÍ "A" Diss 12:00H JMJ - Manlleu "A"
ALEVÍ "B" Dium 09:00H St. Ramon "B" - JMJ Avda.Catalunya s/n (zona esportiva)
VILAFRANCA DEL PENEDES
JUNIOR Div 20:30H JMJ - Congrés
2ª CATALANA DESCANSA

Jornada nª 4      03-04/02/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
LLIGA MENUDETS DESCANSA
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 14:00H Congrés - JMJ DUBLIN, 5-15
BARCELONA
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss :00H JMJ - Arenys Munt
PB-INICIACIÓ  Diss 15:00H JMJ - St. Cugat "C"
PREBENJAMÍ "A" Diss 16:00H JMJ - Matarò
PREBENJAMÍ "B" Diss 09:00H JMJ - Arenys Munt "B" St. Cugat "B" - JMJ RAMBLA DE JAUME SÀBAT 5
SANT CUGAT DEL VALLÉS
BENJAMÍ  Diss 11:00H Martorell - JMJ AV. FELIX DURAN I CAÑAMERAS, 1
MARTORELL
ALEVÍ "A" Diss 11:15H GEIEG "A" - JMJ C/ EMPÚRIES, NÚM.47
GIRONA
ALEVÍ "B" Diss 17:00H St. Cugat "B" - JMJ RAMBLA DE JAUME SÀBAT 5
SANT CUGAT DEL VALLÉS
JUNIOR Dium 19:00H Vendrell - JMJ Passeig de la unio s/n
CALAFELL
2ª CATALANA Dium 18:45H Martinenc "B" - JMJ Telègraf, 31
BARCELONA

Jornada nª 3      27-28/01/2018

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
LLIGA MENUDETS Diss 17:00H St. Perpetua - JMJ Avinguda Girona nº 7
SANTA PERPETUA DE MOGODA
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 09:00H JMJ - Claret
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss 19:00H Prat - JMJ FEDERICA MONTSENY,S/N (C.E.M SAGNIER)
PRAT DE LLOBREGAT, EL
PB-INICIACIÓ  Diss 15:00H Castellar - JMJ CARRER SANT FELIU Nº 2
CASTELLAR DEL VALLES
PREBENJAMÍ "A" Dium 10:00H Arenys Mar - JMJ Pavelló Municipal d'Esports. Fons de les Creus, s/n
ARENYS DE MAR
PREBENJAMÍ "B" Diss 11:00H St. Cugat "B" - JMJ RAMBLA DE JAUME SÀBAT 5
SANT CUGAT DEL VALLÉS
BENJAMÍ  Diss 10:00H JMJ - St. Perpetua "B"
ALEVÍ "A" Diss 11:00H JMJ - Reus Deportiu "A"
ALEVÍ "B" DESCANSA
JUNIOR Diss  12:15H JMJ - St. Cugat "B"
2ª CATALANA Dium 19:00H Martinenc "A" - JMJ Telègraf, 31
BARCELONA

Jornada nª 2      20-21/01/2018

 

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
LLIGA MENUDETS DESCANSA
CONSELL ESCOLAR "A"
(Escoleta)
Diss 11:15H Horta - JMJ CARRER FELIU I CODINA, 27
BARCELONA
CONSELL ESCOLAR "B"
(Aleví)
Diss 14:00H St. Perpetua - JMJ Avinguda Girona nº 7
SANTA PERPETUA DE MOGODA
PB-INICIACIÓ  Diss 16:00H JMJ - Tordera
PREBENJAMÍ "A" Dium 10:00H St. Josep SS "A" - JMJ Carrer Germans Sant Gabriel nº 2
SANT SADURNI D'ANOIA
PREBENJAMÍ "B" Diss 09:00H JMJ - Laietà
BENJAMÍ  Diss 16:00H St. Feliu - JMJ AVDA ESCOLES
SANT FELIU DE CODINES
ALEVÍ "A" Diss 10:00H
Div. 19:15H**
JMJ - Caldes "B"** FC. Barcelona - JMJ Pavellò Mundet
ALEVÍ "B" Dium 11:30H Palau pleg. "D" - JMJ PASSEIG CARRERADA 55
PALAU-SOLITA I PLEGAMANS
JUNIOR Diss  21:00H Alpicat - JMJ Pavelló ANTONI ROURE, Parc del Graó s/n,
ALPICAT
2ª CATALANA Diss 20:00H JMJ - Ripollet

Jornada nº13 (16 i 17/12/2017)

 

CATEGORIA+B4:F12 DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
Diss 13:30H Claret - JMJ C/ de Sicília, 333
 Barcelona
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
Diss 12:30H JMJ - Prat
PB-INICIACIÓ  Diss 09:00H JMJ - Barcino
PREBENJAMÍ "A" Dium 09:00H Ribes - JMJ C/ Cristòfol Mestre, s/n
 Sant Pere de Ribes
PREBENJAMÍ "B" Diss 10:00H Vilanova C - JMJ C/ de les Casernes
Vilanova i la Geltrú
BENJAMÍ  Dium 11:00H Martinenc - JMJ C/ del Telègraf, 31
 Barcelona
ALEVÍ "A" Diss 11:30H JMJ - Vendrell
ALEVÍ "B" Diss 10:00H JMJ - Caldes D
JUNIOR DESCANSA
2ª CATALANA APLAÇAT Congrés - JMJ C/ de Torroella de Montgrí,  Barcelona

Jornada nº12 (11/12/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(Aleví)
CONSELL ESCOLAR "B"
(escoleta)
DESCANSA
PB-INICIACIÓ  DESCANSA
PREBENJAMÍ DESCANSA
BENJAMÍ "B" Dg 14:00H Martinenc - JMJ C/ del Telègraf, 31 -
Barcelona
BENJAMÍ "A" DESCANSA
ALEVÍ Dg 10:15H Horta "A"- JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
Barcelona
INFANTIL Dg 11:30H Horta "B"- JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
Barcelona
JUVENIL Diss 18:30H Cerdanyola "B" - JMJ C/ de les Camèlies
Cerdanyola del Vallès
JUNIOR Diss 18:00H St. Cugat "B" - JMJ Rbla. del Celler, s/n
 Sant Cugat
2ª CATALANA Diss 12:30H JMJ - St. Just 

Jornada nº11 (25 i 26/11/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
Diss 18:15H JMJ - Congrés
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
Diss 19:15H JMJ - CPI Sagrera
PB-INICIACIÓ  Diss 16:15H JMJ - Horta B
PREBENJAMÍ "A" Diss 15:00H JMJ - Congrés
PREBENJAMÍ "B" Diss 17:15H JMJ - Jesuites
BENJAMÍ  DESCANSA
ALEVÍ "B" Dium 10:00H Manlleu C - JMJ Pg. del Ter
 Manlleu
ALEVÍ "A" Dium 09:00H Congrés - JMJ C/ de Torroella de Montgrí, s/n  Barcelona
JUNIOR Dium 11:00H Ripollet B - JMJ C/ Pizarro, s/n
 Ripollet
2ª CATALANA Diss 20:15H JMJ - St. Cugat

 

 

Jornada nº10 (26/11/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(Aleví)
CONSELL ESCOLAR "B"
(escoleta)
Diss 15:00H Horta - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
Barcelona
PB-INICIACIÓ  Dg 10:00H JMJ - Vilanova "C"
PREBENJAMÍ DESCANSA
BENJAMÍ "B" Diss 11:00H Les Franquesses - JMJ
BENJAMÍ "A" Diss 09:00H Barcino "A" - JMJ Plaça de Narcisa Freixas, 2 -Barcelona
ALEVÍ Diss 12:15H JMJ - Arenys Munt "A"
INFANTIL Diss 11:00H JMJ - Arenys Munt "A"
JUVENIL Dg 13:45H Martinenc "C" - JMJ C/ del Telègraf, 31
 Barcelona
JUNIOR Dg 12:30H JMJ - Cerdanyola
2ª CATALANA Dg 11:00H JMJ - Congrés

 

Jornada nº9 (11/11/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
Diss 09:00H JMJ - CPI Sagrera
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
Dium 14:00H Martinenc - JMJ C/ del Telègraf, 31
Barcelona
PB-INICIACIÓ  RETIRAT JMJ - Vilanova C
PREBENJAMÍ "A" Diss 12:00H Prat - JMJ C/ de Frederica Montseny
El Prat de Llobregat
PREBENJAMÍ "B" Diss 09:00H
Div 20:00H**
JMJ - Vilanova C** La Salle Bonanova - JMJ C/ de Sant Joan de la Salle, 33
Barcelona
BENJAMÍ  Diss 15:00H Congrés - JMJ C/ de Torroella de Montgrí, s/n Barcelona
ALEVÍ "A" Diss 15:00H JMJ - Torrelles B
ALEVÍ "B" Diss 09:45H JMJ - Martinenc A
JUNIOR Diss 13:30H JMJ - Barcino
2ª CATALANA DESCANSA

 FI PRIMERA VOLTA

Jornada nº8 (4 i 5/11/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
?? Horta - JMJ
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
Diss 10:00H JMJ - Badalona
PB-INICIACIÓ  Diss 09:00H JMJ - Congrés
PREBENJAMÍ "A" Dmc 1 10:00H Horta B - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
PREBENJAMÍ "B" DESCANSA
BENJAMÍ  Dmc 1 11:00H Horta B - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
ALEVÍ "A" Diss 10:00H Cerdanyola A - JMJ C/ de les Camèlies
Cerdanyola del Vallès
ALEVÍ "B" Dium 11:20H Cornellà - JMJ Av. Línea Elèctrica 1-7,
Cornellà de Llobregat
JUNIOR Diss 12:45H Caldes B - JMJ C/ de la Torre Roja
 Caldes de Montbui
2ª CATALANA Diss 19:30HH St. Perpetua - JMJ Av. Girona, 7
 Santa Perpètua de Mogoda

Jornada nº7 (28 i 29/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
DESCANSA
CONSELL ESCOLAR "B"
(Pre- alevi)
Diss 15:00H JMJ - Arenys Munt
PB-INICIACIÓ  DESCANSA
PREBENJAMÍ "A" DESCANSA
PREBENJAMÍ "B" DESCANSA
BENJAMÍ  Dium 10:00H Corbera B - JMJ C/ de Josep Tarradellas
 Corbera de Llobregat
ALEVÍ "A" Diss 16:00H JMJ - St Josep SS B
ALEVÍ "B" Diss 18:45H JMJ - Palau Pleg. B
JUNIOR Diss 17:15H JMJ - St. Just A
2ª CATALANA Diss 20:00H JMJ - Sentmenat

Jornada nº6 (21 i 22/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  Diss 09:00H Barcino - JMJ Plaça de Narcisa Freixas, 2
 Barcelona
PREBENJAMÍ "A" Diss 09:00H JMJ - Ribes
PREBENJAMÍ "B" Diss 15:30H JMJ - Vilanova C
BENJAMÍ  Diss 12:50H JMJ - Martinenc B
ALEVÍ "A" Diss 10:00H JMJ - Congrés C
ALEVÍ "B" Diss 16:30H JMJ - Manlleu C
JUNIOR Diss 11:15H JMJ - Ripollet
2ª CATALANA Diss 19:00H Barberà - JMJ Rda Est, s/n
Barberà del Vallès

Jornada nº5 (14 i 15/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  DESCANSA
PREBENJAMÍ "A" DESCANSA
PREBENJAMÍ "B" DESCANSA
BENJAMÍ  DESCANSA
ALEVÍ "A" DESCANSA
ALEVÍ "B" DESCANSA
JUNIOR Diss 18:00H Horta - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
2ª CATALANA Diss 19:30H Horta - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona

Jornada nº4 (8 i 9/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  Dium 10:30H Horta B - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
PREBENJAMÍ "A" Diss 09:15H Congrés C - JMJ C/ de Torroella de Montgrí, s/n
Barcelona
PREBENJAMÍ "B" Diss 11:15H Jesuites S. A - JMJ C/ del General Vives -
Barcelona
BENJAMÍ  DESCANSA
ALEVÍ "A" Dium 10:45H Torrelles B - JMJ C/ d'Enric Teira
Torrelles de Llobregat
ALEVÍ "B" Dium 15:00H Martinenc A - JMJ C/ del Telègraf, 31
Barcelona
JUNIOR Diss 19:15H Barcino - JMJ Plaça de Narcisa Freixas, 2 Barcelona
2ª CATALANA DESCANSA

Jornada nº3 (30 i 1/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  RETIRAT JMJ - CPI La Sagrera
PREBENJAMÍ "A" Diss 10:00H JMJ - Martinenc "B"
PREBENJAMÍ "B" Diss 16:00H JMJ - Horta "D"
BENJAMÍ  AJORNAT Corbera "B" - JMJ C/ de Josep Tarradellas
Corbera de Llobregat
ALEVÍ "A" Diss 11:00H JMJ - Cerdanyola "A"
ALEVÍ "B" Diss 17:00H JMJ - Cornellà
JUNIOR Diss 18:15H JMJ - Caldes "B"
2ª CATALANA Dium 12:15H Martinenc "B" - JMJ C/ del Telègraf, 31
 Barcelona

Jornada nº2 (23 i 24/9/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  Diss 09:30H Vilanova "C" - JMJ C/ de les Casernes
Vilanova i la Geltrú
PREBENJAMÍ "A" Diss 16:00H JMJ - La Salle Bonanova
PREBENJAMÍ "B" Diss 17:00H JMJ - Prat
BENJAMÍ  Diss 18:15H JMJ - Congrés
ALEVÍ "A" St. Josep SS "B" - JMJ C/ dels Germans de Sant Gabriel
 Sant Sadurní d'Anoia
ALEVÍ "B" Palau Plegamans "B" - JMJ Pg. de la Carrerada, 55
 Palau-solità i Plegamans
JUNIOR Diss 12:30H St. Just "A" - JMJ Pg. de la Muntanya, 27
 Sant Just Desvern
2ª CATALANA Diss 19:30H JMJ - Martinenc "A"

Jornada nº1 (16 i 17/9/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ 
PREBENJAMÍ "A" Diss 10:30H JMJ - Horta "B"
PREBENJAMÍ "B" Cubelles "A" - JMJ Av. Pompeu Fabra, s/n
Cubelles
BENJAMÍ  Diss 16:00H Horta "C" - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
ALEVÍ "A"
ALEVÍ "B"
JUNIOR
2ª CATALANA Diss 18:00H Ripollet - JMJ C/ Pizarro, s/n
Ripollet

 

Temporada 2017-2018

 

Grups primera fase (Setembre-Desembre 2017)

Categoria Territorial   Competició
Pre-Benjamí Iniciació Barcelona BCN PB Iniciació Grup 8
Pre-Benjamí A Barcelona BCN PreBenjamí Grup 14
Pre-Benjamí B    
Barcelona
BCN PreBenjamí Grup 12
Benjamí Barcelona BCN Benjamí Grup 14
Aleví A
Federació Aleví Grup 22
Aleví B
Federació Aleví Grup 9
Junior Federació Junior Grup 9
Sènior Federació 2a Catalana Grup A

Accessos directes a FECAPA:

 

CLASSIFICACIONS

RESULTATS

CALENDARIS

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 15:30 JMJ - Bigues
PRE-BENJAMÍ Ds 10:30 Vilanova - JMJ C/ de les Casernes - Vilanova i la Geltrú
BENJAMÍ DESCANSA
INFANTIL DS 17:45  Claret - JMJ C/ de Sicília, 333 - Barcelona
JUVENIL DESCANSA
SENIOR Ds 16.30 JMJ - Maristes

AMPA de l'escola

AMPA de l'escola JMJ

Col·legi Jesús, Maria i Josep

"Els Padres"

FECAPA

Federació Catalana de Patinatge